Svet-Stranek.cz
Kurzy, semináře a vystoupení ve stylu New American Tribal style a Tribal fusion.
MARTINA VIEWEGOVÁ

Open class v rámci Tribal Umrah festivalu:Kurzy, semináře a vystoupení ve stylu New American Tribal style a Tribal fusion.

Open class v rámci Tribal Umrah festivalu

OPEN CLASSES ZDARMA - od úterý do pátku vždy od 17:30 do 18:30


Pokud jste ještě nikdy netančili tribal styl a chcete si ho vyzkoušet, toto je příležitost přesně pro vás :-)


15.7. - úterý ATS - Afsana

American Tribal StyleŸ je tanec založený na skupinové improvizaci a synchronizaci mezi tanečnicemi - mezi vedoucí a její následující. V této úvodní hodině se naučíte několik prvků z repertoáru pro rychlou hudbu a také nejdůležitější pravidla, která umožňují tancovat s ostatními. Vyzkoušíte si tak, jaké to je improvizovat společně s jinou tanečnicí a vytvářet tanec v daný okamžik. Spousta zábavy a energie je při ATSŸ zaručena.

American Tribal StyleŸ is group dance based on improvisation and synchronization between dancers - the leader and the followers. In this intro class, you´ll learn a few fast steps and the most fundamental rules which will allow you to improvise with another dancer and create the dance in the moment. A lot of fun and energy is guaranteed in ATSŸ.

16.7. - středa Tribal Fusion - Martina Viewegová

Forma moderního břišního tance. Je syntézou mnoha tanečních forem. Často zahrnuje prvky Hip Hop, breakdance, egyptského stylu, moderního tance. Čerpá z mnoha tradičních forem jako je Flamenco, Bhangra, Kathak a dalších folklórních tanečních stylů. Každá tanečnice či tanečník se často věnuje dalším pohybovým formám a různým tanečním stylům. Naučíte se základní taneční postoj a svalové izolace.

17.7. - čtvrtek činelky - Irena Čepická

Spojení jednoduchých krokových variací se základy hry na prstové činelky, které k Tribalu neodmyslitelně patří

18.7. - pátek Street Fusion - Michaela Blažíková

"A little party never killed nobody"
Introduction to street dance fusion. In this open class we will learn a few basic moves from various street dance styles (waacking, vogue, MTV style) and combine them with simple tribal dance steps and postures to create a short combo.

Úvod do street dance fusion - v této lekci se naučíte několik základních prvků z různých stylů street dance (waacking, vogue, MTV style), které potom zkombinujeme s jednoduchými tribal kroky a vytvoříme si tak krátkou kombinaci.