Svet-Stranek.cz
Kurzy, semináře a vystoupení ve stylu New American Tribal style a Tribal fusion.
MARTINA VIEWEGOVÁ

Tribal-jógový kamp - Srí Lanka 12.-23.11.2014:Kurzy, semináře a vystoupení ve stylu New American Tribal style a Tribal fusion.

Tribal-jógový kamp - Srí Lanka 12.-23.11.2014

Jóga se Šárkou a tribal s Martinou na Srí Lance!
Smaragd Indického oceánu, země čaje, drahokamů, stovky kilometrů nedotčených pláží omývaných divokými přílivovými vlnami, národní parky, skalní chrámy, výborné jídlo a usměvaví lidé…to je Srí Lanka. Pokud chcete načerpat síly před koncem roku a zažít spousty nevšedních zážitků z tohoto rajského ostrova spojené s Vaší jógovou a taneční praxí, neváhejte a pojeďte s Martinou Viewegovou a Šárkou Soudkovou na desetidenní pobyt s jógou a tribal dance v krásné luxusní rezidenci na jihu Srí Lanky.

Srí Lanka to je úžasné místo pro relaxaci a načerpání nových sil.

...Dopřejte si i Vy aktivní relaxaci, zasloužíte si ji...

Přihlásit se můžete přes e-mail (sarkayoga@gmail.com), čímž Vám vznikne předběžná rezervace. Následně Vám bude zaslána přihláška s podrobnějšími informacemi. Potvrzení Vaší rezervace nastane až po vyplnění přihlášky a na základě úhrady zálohy ve výší 7.000Kč. Platbu můžete povést buďto převodem na účet nebo v hotovosti dle instrukcí v přihlášce.


12.11. - odlet z Prahy
13.11. - 22.11. - pobyt
23.11. - návrat do Prahy (či možnost ještě pocestovat po ostrově či jiných destinacích JV Asie)

Cena
16990,- Kč: 3 pokoje s nejkrásnějším výhledem (Dream view I,II; Jungle apt. view)
15990,- Kč: 4 pokoje s krásným výhledem (Pool, Sea view, Sunset ocean view I,II)
13990,-Kč 1 pokoj s výhledem do zahrady (Garden view)
Možná sleva za přistýlku (třetí osoba v pokoji) až 4000,- Kč

Dotazy Vám rádi zodpovíme na sarkayoga@gmail.com nebo na tel. +420 608 52 8886

Cena zahrnuje:
9 x ubytování ve dvou lůžkových pokojích s nádherným výhledem na oceán
9 x snídani
9 x ranní joga (jin jóga, hatha jóga, vinyasa jóga) či lekce tribal dance
10 x večerní joga (jin jóga, hatha jóga, vinyasa jóga) či lekce tribal dance
3 x polední meditace
pomoc s koupí letenky
pro zájemce zajištění hromadného transferu do místa ubytování

Luxusní rezidence Land's End se nachází v tropické zahradě přímo na břehu Indického oceánu a je oázou klidu. Z rezidence je překrásný výhled na oceán s jedinečným pohledem na západ slunce. V dálce je vidět stará holandská pevnost s majákem historického města Galle. Rezidence Land's End nabízí 5 dvoulůžkových pokojů. Nově je také přistavena vilka Thani Tharuwa, která je spojena s Land's Endem bazénem a krytou terasou. Zde jsou 3 dvoulůžkové pokoje. Chloubou rezidence je bazén 14x8m s nočním osvětlením a přímým výhledem na oceán. Pláž Unawatuna Beach je vzdálená 5 minut a patří k nejkrásnějším na Srí Lance.

Srí Lanka je země mnoha tváří. Od prvního okamžiku Vás země dostane svým kulturním i přírodním bohatstvím. Dovolená na Srí Lance Vás nabije energií. Kulturní i přírodní bohatství jsou zárukou nezapomenutelné dovolené.

FB event: www.facebook.com/events/250233478518071/?fref=tVíce zde: http://www.yogaharmony.cz/news/sri-lanka-s-jogou-a -tribal-dance/#.U7APY8nVwZw.facebook